Żaluzje zewnętrzne - Warszawa

Żaluzje zewnętrzne cieszą się coraz większą popularnością. Ich funkcjonalność i estetyczny wygląd sprawiają, że tego rodzaju rozwiązanie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych budynkach, jak też obiektach o tradycyjnej bryle.

Zalety żaluzji zewnętrznych

Żaluzje zewnętrzne polecane są zwłaszcza w przypadku budynków z dużymi przeszkleniami. Ich zaletą oprócz ograniczenia nagrzewania się pomieszczeń jest również zmniejszenie natężenia hałasu docierającego z zewnątrz. Ponadto między powierzchnią lamelową żaluzji, a szybą powstaje bariera termiczna, co pozwala na wolniejszą wymianę ciepła. W efekcie żaluzje zewnętrzne w okresie zimowym skutecznie ograniczają utratę ciepła z pomieszczeń i chronią przed zimnem napływającym z zewnątrz, zaś w okresie letnim pozwalają na obniżenie temperatury w pomieszczeniu od kilku do kilkunastu stopni.

Warto zauważyć, iż żaluzje zewnętrzne chronią również okna przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych wydłużając tym samym trwałość okien. Stanowią także barierę dla włamywaczy.

Wysoka jakość żaluzji zewnętrznych

Materiały, z których produkowane są żaluzje zewnętrze charakteryzują się wysoką trwałością oraz odpornością na zmienne warunki pogodowe oraz różnice temperatur. Są również odporne na uderzenia.

 

Drogi Użytkowniku,

Klikając OK udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności w internecie przez roletta.pl oraz zaufanych partnerów Google w celach marketingowych (do personalizacji reklam i dokonywania pomiarów).

Więcej możesz dowiedzieć się przechodząc do Polityki prywatnościWarunków korzystania z usług Google.

OK