Żaluzje drewniane - w Warszawie

Żaluzje drewniane to niezwykle stylowe rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak też klasycznych wnętrzach. Do wyboru są żaluzje o różnej szerokości lameli. Żaluzje wykonane z drewna ocieplają wnętrze, nadają mu charakteru i dopełniają aranżację. Jeżeli wybierzemy chłodne odcienie żaluzji drewnianych utrzymamy surowy klimat wnętrz minimalistycznych, loftowych. Ponadto żaluzje drewniane są niezwykle trwałe, solidne, odporne i zawsze będą w modzie.

Duży wybór gatunków drewna

Duży wybór gatunków drewna sprawia, że na pewno każdy znajdzie odpowiednie żaluzje idealnie pasujące do stylu wnętrza. Tego rodzaju żaluzje wykonywane są między innymi z lekkiego drewna lipowego charakteryzującego się wysoką odpornością na odkształcenia w wyniku działania zmiennych temperatur, wysokogatunkowego drewna dębowego, jesionowego czy sosnowego. Na rynku dostępne są również żaluzje bambusowe oraz wykonane z innych gatunków drewna egzotycznego. Odpowiednie impregnaty sprawiają, że żaluzje drewniane są trwałe, nie odkształcają się i doskonale prezentują się przez wiele lat. Wybarwienie i malowanie drewna na różne kolory sprawia, że możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone.

Drogi Użytkowniku,

Klikając OK udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności w internecie przez roletta.pl oraz zaufanych partnerów Google w celach marketingowych (do personalizacji reklam i dokonywania pomiarów).

Więcej możesz dowiedzieć się przechodząc do Polityki prywatnościWarunków korzystania z usług Google.

OK