Serwis rolet

W firmie Roletta dbamy o wszystkie potrzeby naszych Klientów – nie tylko na etapie nabycia, ale i eksploatacji zakupionych produktów. Poza sprzedażą poszczególnych rodzajów osłon okiennych, świadczymy usługi serwisowe. Nasz serwis rolet obejmuje serwisowanie gwarancyjne, a także wszelkiego rodzaju naprawy pogwarancyjne rolet zewnętrznych, wewnętrznych i markiz tarasowych. Dysponujemy szerokim doświadczeniem m.in. w serwisie rolet aluminiowych oraz naprawie rolet antywłamaniowych.

Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych fachowców. To osoby, które dysponują niezbędnymi umiejętnościami i narzędziami do prowadzenia prostych prac serwisowych (np. wymiana zwijacza), jak i tych nieco bardziej skomplikowanych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji usług. Szczerze wierzymy, że będą Państwo usatysfakcjonowani.

Konserwacja rolet

Serwis rolet obejmuje również kompleksowe prace konserwacyjne, związane z porządkowaniem i czyszczeniem wskazanych osłon okiennych. Mycie rolet zewnętrznych przeprowadzamy we współpracy z wyspecjalizowaną firmą sprzątającą Purezza (www.purezza.pl), działającą na terenie Warszawy i okolic. Obsługujemy osoby prywatne, firmy i instytucje. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.