ROLETY OKIENNE, POKOJOWE I RZYMSKIE

Rolety wewnętrzne to nie tylko osłona przeciwsłoneczna, ale także element dekoracyjny, który w wielu domach zastąpił tradycyjne firanki i zasłonki. Nasza firma oferuje Państwu roletki w bogatej gamie kolorów, wzorów i struktur materiałów. Mamy dla Państwa duży wybór materiałów gładkich, deseniowych, transparentnych i podgumowanych. Oferujemy rolety materiałowe wolnowiszące, okienne materiałowe, w kasetach z prowadnicami, specjalne rolety do okien dachowych, rolety wielkogabarytowe, które mogą być sterowane elektrycznie, a także rolety rzymskie, również na wymiar, oraz plisy okienne.

Oferujemy Państwu produkt wraz z usługą. Rolety w mieście Warszawa i okolice mierzymy i wyceniamy gratis! Pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania do każdej powierzchni.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

ROLETY ZEWNĘTRZNE (ZABEZPIECZAJĄCE, ANTYWŁAMANIOWE)

Rolety standard (do istniejących obiektów)

W systemie tym oferujemy 2 rodzaje skrzynek: skrzynki czworokątne w systemie SK45 i okrągłe w systemie owal. Rolety w systemie standard w zależności od wielkości otworu okiennego można wykonać z następujących profili:

  • W systemie tym oferujemy 2 rodzaje skrzynek: skrzynki czworokątne w systemie SK45 i okrągłe w systemie owal. Rolety w systemie standard w zależności od wielkości otworu okiennego można wykonać z następujących profili:

    PA39: należy do najpopularniejszych profili aluminiowych. O powodzeniu tej grupy profili świadczyć może fakt, że wykonane z nich rolety od lat chronią okna w tysiącach domów na terenie całej Europy. W zastosowaniu profili PA 39 w roletach okiennych sprzyja jego niewielka wysokość i smukły kształt. Dzięki temu profil doskonale się nawija i z powodzeniem mieści się w skrzynkach niewielkich rozmiarów

  • PA45: profil ten przeznaczony jest do wykorzystania w roletach okiennych, wnękach drzwiowych oraz niedużych rozmiarów witrynach. Profil ten jest wyższy i grubszy od wyżej wymienionego, co za tym idzie bardziej stabilny. Jednocześnie dobre średnice nawojowe pozwalają na zastosowanie tego profilu w skrzynkach o niewielkich rozmiarach

  • PA52: przeznaczony jest do stosowania w roletach okiennych o dużych szerokościach, wnękach drzwiowych oraz witrynach. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą sztywność profili, przy zachowaniu zgrabnego, proporcjonalnego wyglądu. Na szczególną uwagę zasługuje także ze względu na doskonałe parametry nawojowe w tej klasie profili, co pozwala na zastosowanie skrzynek o niewielkich rozmiarach.

Rolety integro (podtynkowe)

Roleta INTEGRO jest systemem rolet najczęściej wybieranym przez klientów w nowobudowanych domach. Ważne jest aby na etapie projektu i budowy domu odpowiednio przygotować nadproża, z wnęką od zewnątrz, w której docelowo schowana zostanie skrzynka rolety INTEGRO. Roletę tego typu można także zainstalować w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.

  • Wysokość skrzynki dobiera sie odpowiednio w zależności od wysokości stolarki okiennej. Jednymi z głównych zalet rolet w systemie INTEGRO jest zachowanie estetyki elewacji budynku oraz bardzo wygodnego dojścia dla serwisantów do mechanizmu rolety pod czas jego konserwancji.

Rolety RKS (wmurowywane w trakcie budowy)

  • Montowane w nowo wznoszonych budynkach. Skrzynki nadprożowe to gotowe elementy budowlane montowane w trakcie budowy domu. Dzięki specjalnej technologii i zastosowaniu skrzynka z "twardego styropianu" zapewnia zadowalający system izolacji termicznej. Skrzynka po zalaniu w nadprożu jest niewidoczna z zewnątrz po wykończeniu domu. Odpowiednio dobrany nośnik tynku gwarantuje bezproblemowe wykończenie elewacji budynku. Rolety RKS należy uwzględnić już na etapie projektowania budynku.

  • Dodatkową zaletą rolet w tym systemie jest to, że skrzynka oraz prowadnice są całkowicie zakryte, a dostęp do całego systemu mechanicznego posiadamy od wenwątrz budynku.

AUTOMATYKA DO ROLET ZEWNĘTRZNYCH MARKIZ, BRAK SPRZEDAŻ MONTAŻ

DOSTRAJANIE KONSERWACJA