Moskitiery okienne - Warszawa

Moskitiery okienne cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza wśród osób ceniących sobie komfort podczas odpoczynku w letnie dni. Dzięki zamontowaniu moskitier problem komarów, muszek, meszek i innych owadów w pomieszczeniach zostaje wyeliminowany. Nowoczesne moskitiery okienne są niemal niewidoczne, dzięki czemu nie zaburzają estetyki oraz nie pogarszają widoczności.

Jeżeli lubimy otwierać okna w okresie letnim warto rozważyć opcję montażu profesjonalnych moskitier do okien, bowiem tego typu rozwiązania to jednorazowy wydatek, zaś moskitiery okienne posłużą nam przez wiele lat.

Moskitiery okienne Warszawa   

Moskitiery okienne – rolowane czy ramowe

Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje moskitier mocowanych do okien. Do wyboru mamy moskitiery ramowe, które są umieszczane w oknach z wykorzystaniem ramki wykonanej z PCV lub aluminium i magnesów lub sprężystych uchwytów. Do nabycia są również okienne moskitiery rolowane - zwijane do góry lub w przypadku moskitier drzwiowych - w bok. Szczelność całej konstrukcji zwapniają aluminiowe prowadnice, po których porusza się siatka.

Moskitiery na wymiar

Niepodważalną zaletą moskitier na wymiar jest optymalne dopasowanie ich do otworu okiennego. Decydując się na takie rozwiązanie, mamy pewność, że moskitiery okienne będą szczelne. Ponadto moskitiery na wymiar to również doskonałe rozwiązanie w przypadku okien o nietypowych kształtach lub niestandardowych wymiarach.

Drogi Użytkowniku,

Klikając OK udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności w internecie przez roletta.pl oraz zaufanych partnerów Google w celach marketingowych (do personalizacji reklam i dokonywania pomiarów).

Więcej możesz dowiedzieć się przechodząc do Polityki prywatnościWarunków korzystania z usług Google.

OK