Moskitiery do drzwi - Warszawa

Moskitiery do drzwi to skuteczne rozwiązanie, które zapobiegnie przedostawaniu się do pomieszczenia komarów, muszek i innych owadów. Ponadto moskitiery zapobiegają przedostawaniu się do wnętrz liści, płatków kwiatów.

Moskitiery drzwiowe w połączeniu z moskitierami okiennymi cieszą się dużą popularnością i podnoszą komfort przebywania w pomieszczeniach podczas upalnych dni, kiedy otwarcie okien i drzwi jest koniecznością.

Moskitiery na drzwi Warszawa  

Moskitiery do okien a moskitiery do drzwi

W przypadku moskitier okiennych możemy zdecydować się na zamontowanie siatki na stałe, bez możliwości otwierania. Natomiast w decydując się na moskitiery w drzwiach musimy mieć możliwość otwierania drzwi i moskitiery. Dlatego też moskitiery przeznaczone do drzwi montowane są zazwyczaj na ramie wyposażonej w zawiasy. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne otwieranie drzwi tarasowych, balkonowych czy wejściowych przy jednoczesnym wyeliminowaniu ryzyka przedostania się do pomieszczeń owadów.

Moskitiery do drzwi – maksymalne dopasowanie

Na rynku obecne są gotowe zestawy ram i siatek. Warto jednak zdecydować się na moskitiery na wymiar. Dzięki temu mamy pewność, że konstrukcja będzie szczelna, solidna, stabilna, wytrzymała i przede wszystkim optymalnie dopasowana do konkretnego wymiaru oraz modelu drzwi.

Drogi Użytkowniku,

Klikając OK udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności w internecie przez roletta.pl oraz zaufanych partnerów Google w celach marketingowych (do personalizacji reklam i dokonywania pomiarów).

Więcej możesz dowiedzieć się przechodząc do Polityki prywatnościWarunków korzystania z usług Google.

OK