Markizy koszowe – idealne rozwiązanie dla sklepów w Warszawie

Markizy koszowe to rodzaj osłon stałych, które obecnie wracają do łask. Tego rodzaju osłony stosowane są zwłaszcza w przypadku sklepów, restauracji i innych lokali gastronomicznych. Markizy koszowe montowane są nad wejściem sklepów i stanowią zarówno doskonałą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, jak też są nośnikiem reklamy oraz poprawiają widoczność sklepu. Ponadto odpowiednio zaprojektowane markizy mogą stanowić element dekoracyjny witryny sklepowej.

Markizy koszowe z trwałych tkanin

Obecnie do produkcji markiz koszowych wykorzystuje się wysokiej jakości tkaniny pokryte impregnatami. Dzięki temu osłony są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym śniegu, deszczu, silnego wiatru czy promieniowania słonecznego.  Do produkcji markiz koszowych najczęściej wykorzystuje się akrylową tkaninę impregnowaną lub tkaninę PCV.

Markizy koszowe jako nośnik reklamy

Obecne możliwości wykonywania trwałego nadruku na tkaninach pozwalają na tworzenie spersonalizowanych osłon będących doskonałą formą reklamy. Nadrukowane logo, hasło reklamowe, nazwa sklepu czy restauracji z pewnością nie zostanie niezauważone przez Klientów. Ponadto do wyboru jest wiele wersji kolorystycznych, co pozwala w pełni dopasować markizę koszową do estetyki całej witryny czy identyfikacji wizualnej konkretnej firmy.

Różnorodność kształtów

Oprócz wielu wersji kolorystycznych i możliwości wykonania nadruków możemy również wybrać kształt markizy koszowej. Możliwe jest to dzięki konstrukcji składającej się z ramy aluminiowej z możliwością wygięcia profili w dowolny łuk. Dzięki temu możemy stworzyć markizy koszowe, które podkreślą estetykę sklepu czy restauracji.